Vandaag zijn de drie oudste groepen op tweedaagse vertrokken. De Aspiranten gingen met geweren op avontuur in een Virtual Reality. De Tippers hebben zich helemaal uitgeleefd op een springkasteel op water. ’s Avonds stond hen nog een verrassing te wachten, waar ze overnachten waren net een heleboel puppy’s geboren. Niets zo zalig om te ontspannen dan knuffelen met puppy’s.
Nu dat de oudste groepen van het terrein zijn is er meer plaats voor de jongste groepen! Hier hebben de Kwiks goed gebruik van gemaakt! Veel plaats om zich vuil te maken en te stinken tijdens hun doop!
Boer Patty en zijn boerinnen hebben voor die jongste boerinnen hun beste koetjespap bovengehaald, hier werd heerlijk van gesmuld!















































